آه شب

دوستت دارم را من بسیار گفته ام

دوستت دارم را تو با من بگو

مرگ پادشاه غرور را فریاد کن

  [http://ahe_shab.persianblog.ir/]

/ 9 نظر / 6 بازدید
فواد

من پرم از خالی... دلم هوای رفتن دارد... ... .... ..... کوچه مرا صدا می زند انگار... و شهر برای من دلتنگ است.. اما خانه بوی کهنگی میدهد.. بوی گند آرزوهایم را! در این نزدیکی ها گورستانی ست انگار!

حمید

به روز واقعه تابوت ما زسرو كنيد كه مرده ايم به داغ بلند بالايي

شاید تنها مرگ بتواند marhami برای تمام حسرت هایم برای با تو بودن باشد

سعید

مرگ... مادر مهربانی است که کودک خود را پس از یک روز طوفانی در آغوش کشیده... نوازش می کند... و می خواباند... (صادق هدایت) تنها مرگ است که دروغ نمکی گوید (صادق هدایت)

یگانه

سلام اینو بخونید: البته من ننوشتما یکی برام فرستاده ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)من خواستم این بازیو دور بزنم مستقیما رفتم به اون ادرس گفت اینطوری نمیشه باید به10نفر بفرستیش نمیدونم چه طوری فهمید حالا بیاین امتحان کنیم..

... ؟

عالی بود

ملودی

خیلی خوبه ممنون از وبلاگ خوبتون موفق باشید*****

ملیکا

ممنونم وبلاگتون خیلی خوب بود. من که واقعا لذت بردم. حالا منم می خوام یک جمله قشنگ از یک بزرگی درباره دوستی بنویسم. امیدوارم خوشتون بیاد: دوستی با افراد بد مانند سایه بامدادی است که در هر ساعت رو به کاهش است؛ دوستی با افراد نیک مانند سایه عصر است که تا غروب رو به افزایش است*

هامون

لطفا برای مادر من هم یک فاتحه بخونید[گریه]