ساغر

افسون دو چیز مرا حیران میکند آبی آسمانی که میبینم و نیست و خدایی که نمی بینم و هست .

 

/ 10 نظر / 5 بازدید
محمد

دو چیز در جهان حیرانم میکند، یکی آبی آسمان که میبینم هست و میدانم که نیست و دیگری خداست که نمیبینمش ولی میدانم که هست

نیما

بگذار آدمها تا میتوانند سنگ باشند, تو از نژاد چشمه باش.

اشکان

سلام.. دیگه به ما سر نمیزنی.... حتما" سرت شلوغه.. اگه تو هم نیای ... ما می آئیم... هر قدر که می خواهی متفاوت باش، ولي بكوش تا مردمي را كه با تو متفاوتند ، تحمل كني! هيچگاه به چقدر زيستن نينديشيد ، بلكه به چگونه زيستن بينديشيد! لذت هاي آني ، غم هاي آتي را بدنبال دارد! اگر تيغ هاي روي گلسرخ نبود ، هرگز به لطافت و نرمي گلبرگ هاي گل سرخ پي نمي بردي! كاري كه در برابر ماست ، هرگز به بزرگي نيروئي نيست ، كه پشت سر ماست!

چشمان سیاه

کاش می شد! به انگشت نخی می بستیم تا فراموش نگردد هنوز انسانیم...

چشمان سیاه

خدایا!دلتنگ شده ام به اندازه ی آسمانت! دیروز آرزو داشتم می توانستم دست اتفاق را بگیرم تا نیفتد، اما امروز فهمیدم اتفاق هم که بیفتد،باز من زندگی خواهم کرد چون تو می خواهی!

اشکان

درود فراوان به شما دوست مهربان... با عنوان " در جستجوی فقر " آپم.... در اين هزار ديواري با يك بغل آه و حسرت از ميان صفحات وب مي آيم نمي دانم هستي يا نه اما مختصري از " فقر " در دفترم به ثبت رسيده و منتظر نگاه پر مهر شماست. منت گذار بيا و با نگاه پرمهرت ببين وبا قلم زيبايت چيزي به يادگاري برايم بنويس... تو را من در" پرستو هاي عاشق"چشم در راهم....

افروز

سلام وبلاگ خوب همراه با مطالب جالب اميدوارم موفق باشي به وبلاگ من هم سري بزن ممنون[قلب]

پرنا

سلام وبلاگ زیبایی داری اگر مایل به تبادل لینک بودی خبرم کن.. منتظرتم

Viruse Del

من خدا را دارم...كوله بارم بر دوش..سفري مي بايد.سفري بي همراه...گم شدن تا ته تنهايي محض...سازكم با من گفت.هركجا ترسيدي!از سفر لرزيدي!تو بگو از ته دل من خدا را دارم..من خدا را دارم..من سازم چنديست... كه فقط با اوييم.

Viruse Del

عشقت را نصیب کسی کن که لایق آن باشد نه تشنه ی آن، زیرا هر تشنه ای روزی سیراب میشود...